Strona główna

O mnie

Prowadzę swój kanał na youtube o nazwie “Tomek Grzymski”, gdzie regularnie ogląda mnie kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Treningiem siłowym zajmuję się od 10 lat. Można powiedzieć, że zmarnowałem 8 lat swojego stażu na nieskuteczne rozwiązania. Wierzyłem w wiele mitów, jak jedzenie ryżu i kurczaka co 3h, robienie po 4h cardio w tygodniu, całą listę drogich suplementów i wiele, wiele innych. Pogubiłem się w natłoku nieprawdziwych informacji. Myślałem, że kształtowanie sylwetki to coś niezwykle trudnego i jest to tajemna wiedza zarezerwowana tylko dla garstki osób. Wtedy byłem w błędzie i kiedy to zrozumiałem, postanowiłem uświadamiać innych ludzi. Założyłem swoje media społecznościowe , gdzie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, zupełnie za darmo. W między czasie, zgłosiło się do mnie bardzo dużo osób na konsultacje online. Są to ludzie, którzy tak jak ja kiedyś, chcieli zmienić swoją sylwetkę i mieli dość rygorystycznych diet. Z sukcesami prowadzę innych od 3 lat. Najpierw jednak sam musiałem się zmienić… :Gdybym wtedy, gdy zaczynałem, miał dzisiejszą wiedzę i doświadczenie, nie straciłbym tyle czasu i pieniędzy. TY MOŻESZ UNIKNĄĆ MOICH BŁĘDÓW JUŻ DZIŚ!

Dlaczego napisałem e-booka?

Przy konsultacjach online, mogłem pomóc maksymalnie 15 osobom na raz. Tym programem pomagam tysiącom. Dlatego przekazuję w nim wszystkie swoje sztuczki i sekrety trenerskie, tak, żeby każdy sam mógł się poprowadzić do osiągnięcia postawionego celu. I to w niezwykle skuteczny i prosty sposób.

E-book jest w formie “PDF” , możesz z niego korzystać OD RAZU  po zakupie na komputerze czy komórce ! Już za 5 minut możesz zacząć!